دریافت مشاوره و راهنمایی: 09118463538

10 دانشکده معماری برتر در آلمان

10 مدرسه معماری برتر: زیرساخت های آموزشی آلمان از پتانسیل کامل منابع موجود استفاده می کند و این کشور پیشرو در ارائه بهترین آموزش های آکادمیک و در عین حال حرفه ای بودن است. آلمان فرصت‌های زیادی را برای دانشجویان از سراسر جهان فراهم می‌کند، در حالی که گزینه‌های کم هزینه یا بدون شهریه را برای دانشجویانی که می‌خواهند در بسیاری از رشته‌های آینده دیپلم بگیرند، ارائه می‌دهد.

دانشجویانی که مایل به پیوستن به رشته معماری هستند، بسته به نیاز خود، دانشگاه های زیادی برای انتخاب دارند. از آنجایی که معماری یک مسیر شغلی در حال رشد است – برای یافتن شغل مناسب، باید انتخاب های درستی برای پیوستن به مدرسه درست انجام داد. بررسی برترین مدارس معماری در جهان به شما کمک می کند تا با معیارهای رتبه بندی دانشکده های معماری بیشتر آشنا شوید.

با توجه به اطلاعات ارائه شده برای تحصیل در آلمان، دانشگاه های برتر، Edu-Council و زمین های تحصیلی، لیست زیر از بهترین دانشکده های معماری با در نظر گرفتن کیفیت آموزش، رتبه بندی، کارکنان، زیرساخت ها و هزینه ها تهیه شده است.

1. دانشگاه RWTH آخن

© Michael Rasche

دانشکده معماری که در سال 1880 تأسیس شد، اکنون در یک ساختمان موزه قدیمی قرار دارد که شامل 22 صندلی، تاریخ هنر و دوره های طراحی سازه نیز می شود. از آنجایی که کیفیت آموزش واقعاً بالا است، بنابراین شرایط استاندارد برای ثبت نام بسیار بالا است، به همین دلیل است که در حال حاضر تنها 1500 دانشجو در دانشکده تحصیل می کنند.

2.  دانشگاه فنی مونیخ

دانشگاه فنی مونیخ

دپارتمان معماری TUM که در منطقه ای دورافتاده در باواریا واقع شده است، تنها موسسه آموزشی دانشگاهی در آن منطقه است. با بیش از 170 متخصص تدریس مرتبط با این رشته، دانشکده از 1200 دانشجو تشکیل شده است. دپارتمان معماری TUM به این عنوان شناخته شده است که آموزش عالی را ارائه می دهد، در حالی که فرصت های شغلی را برای دانشجویان فارغ التحصیل فراهم می کند. این دانشگاه دارای جوایز شایستگی در زمینه معماری مانند:

  • Deutscher Architekturpreis – جایزه معماری آلمان
  • جایزه برنامه ریزی شهری آلمان – جایزه برنامه ریزی شهری آلمان
  • جایزه معماری + فناوری اروپا
  • جایزه میس ون در روهه
  • جایزه RIBA

3. ABK اشتوتگارت

Burchin YILDIRIM

آکادمی هنر و طراحی اشتوتگارت که در مجموع تنها 850 دانشجو دارد، بهترین آموزش را از سال تاسیس خود یعنی 1761 ارائه کرده است. دانشگاه واقع در ایالت بادن-وورتمبرگ در ارائه امکانات آموزشی قابل توجه در هنرهای زیبا و هنرهای زیبا عالی است.

4. دانشگاه اشتوتگارت

© جولیان هرتزوگ

امروزه دانشگاه اشتوتگارت و دانشکده معماری با بیش از 16 موسسه به قرن نوزدهم پیوند دارند. این بازسازی در قرن بیستم انجام شد تا در آن از معماری مدرن پیروی کند، با در نظر گرفتن رشته برنامه ریزی شهری که کیفیت آموزش و رتبه بندی موسسه را ده برابر کرد.

5. باهاوس – دانشگاه وایمار

© توماس مولر

دانشکده معماری با دانشکده های هنر و طراحی، عمران و رسانه ترکیب شده است تا ایده جدیدی برای قدم گذاشتن در بازار امروز ایجاد کند. اولویت این موسسه ایجاد معمارانی با ذهن باز است که نه تنها ساختمان ها را تصور می کنند بلکه بتوانند از فضای خشن بازار نیز جان سالم به در ببرند. این مؤسسه فهرستی از 30 شریک بین‌المللی برای برنامه‌های تبادل دانشجو دارد که آن را چند فرهنگی‌تر می‌کند و همچنین معنای واقعی معمار بودن را آموزش می‌دهد.

6. دانشگاه فنی درسدن

© TU Dresden/Eckold

علامت تجاری دانشکده معماری ترکیبی از معماری و منظره است که به ندرت در هر ایالت آلمان یافت می شود . این دانشگاه به دلیل روش‌های آموزشی مرتبط با عمل و زمینه‌های جدید تحقیق شناخته شده است. نقطه قوت دانشگاه این است که آنها فقط بر دروس تئوری تمرکز نمی کنند، بلکه به گشت و گذارهای عملی نیز می پردازند تا دانشجویان بتوانند از نزدیک درک کنند که بازار چگونه است.

7. دانشگاه فنی دورتموند

ترکیب طبیعت با فناوری نقطه اتصال دانشگاه است که در سال 1968 تأسیس شد. TU چشم اندازهای منحصر به فردی برای انتخاب در زمینه های علوم طبیعی، معماری و مهندسی ایجاد کرده است. بیش از 3200 دانشجوی بین المللی از بیش از 100 کشور در حال حاضر در این دانشگاه تحصیل می کنند که کیفیت آموزش را افزایش داده است.

8. دانشگاه لایبنیتس هانوفر 

موسسه ای که تنها با 64 دانشجو شروع به کار کرد، اکنون از مرز 22000 دانشجو عبور کرده و به سریع ترین دانشگاه در حال رشد در آلمان تبدیل شده است، در دوره های مختلف از معماری ، مهندسی، حقوق، علوم انسانی و اقتصاد. برای تبدیل شدن به یک معمار موفق، همانطور که شعار دانشکده نشان می دهد، نیاز به اطلاعات کمی در مورد همه چیز است. این موسسه که در شمال آلمان واقع شده است، برنامه های تحقیقاتی گسترده ای در زمینه معماری و برنامه ریزی محیطی ارائه می دهد.

9. دانشگاه صنعتی براندنبورگ

در ایالت فدرال براندنبورگ، دومین دانشگاه بزرگ این ایالت، 9000 دانشجو دارد. سبک تدریس این دانشگاه با داشتن مسیرهای انتقال بین دوره های مختلف کاملاً متفاوت از سایر دانشگاه ها است. براندنبورگ در مقایسه با سایر دانشگاه‌های سراسر آلمان، دانشگاهی جوان و کوچک است که نوعی ارتباط و ارتباط بین دانشجویان و اساتیدی را که به نام می‌شناسند، آغاز می‌کند.

این دانشگاه بین المللی ، درکنار کیفیت بالای آموزش به دانش آموزان از بیش از 100 کشور مختلف اجازه می دهد تا بیایند و با سیستم آموزشی و فناوری پیشرفته بیایند و تحصیل کنند. دانشکده معماری از سال 2002 مدارک لیسانس (BA) و کارشناسی ارشد (MA) مورد تایید ZEFA را ارائه می دهد و متعاقباً به عنوان یک دوره ارائه شده توسط وزارت علوم، تحقیقات و فرهنگ (MFWK) در براندنبورگ تأیید شد.

10. دانشگاه ووپرتال

این دانشگاه که در یک منطقه شهری واقع شده است،هنگام مشاهده این بنا ،شما به 100 سال سنت و تاریخ نگاه می کند. این دانشگاه یک سبک زندگی جدید و پویا را برای دانشجویان ارائه می دهد و در عین حال آموزش با کیفیتی را در همه زمینه ها از جمله معماری ارائه می دهد. با توجه به ارتباط دانشگاه با شرکت ها، به محض فارغ التحصیلی به دانشجویان پیشنهاد شغل داده می شود و در عین حال استانداردهای آموزشی را بالاتر نگه می دارند و از زمان تاسیس آن سنت شکنی نمی کنند.

منبع : arch20

Top 10 Architecture Schools in Germany

اشتراک گذاری در:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مطالب پیشنهادی:

× تماس با ما 09118463538